Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse

  • 27 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse Τουλούζη απέχει περίπου 2 χλμ. από τον Βοτανικό Κήπο της Τουλούζης και περίπου 11 λεπτά με τα πόδια από την Πλας ντι Καπιτόλ. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει 900 μέτρα από το Μουσείο Σεν-Ραϊμόν, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Γκραντ Ροντ απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse 27 τ.μ. Παρέχει γρήγορη πρόσβαση στην Αγορά Victor Hugo που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 7 λεπτών με τα πόδια Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Place Schuman βρίσκεται σε 500 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse Τουλούζη
Appartement De Charme 120M2 Toulouse Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement De Charme 120M2 Toulouse Centre

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
83 μ από το κατάλυμα
Cosy Studio Toulousaing'
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Studio Toulousaing'

116 μ από το κατάλυμα
Le Bali By Expat Renting - Unique - Netflix - Wifi
Τιμή μόνο για κινητά

Le Bali By Expat Renting - Unique - Netflix - Wifi

8.0
Πολύ καλό 1 σχόλιο
137 μ από το κατάλυμα
USD 189 USD 170
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Τουλούζη Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Matabiau
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για παιδιά

    • Μόνο για ενήλικες !
    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Ηλιόλουστη ταράτσα

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:30
    Check-out: έως 12:00
    Αριθμός αδείας3155500463580
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse;
      Το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse βρίσκεται κοντά σε Marche Victor Hugo.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse περιλαμβάνουν Νοτρ Νταμ ντε λα Ντοράντ, που απέχει 18 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse θα είναι 105€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Chez Alessandro και Casa Matabio και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse αποτελεί 27 μ².
    • Στο το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το διαμέρισμα Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Τουλούζη Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Matabiau
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Le Clos De Borios - Entre Gare Et Hypercentre - Terrasse Τουλούζη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο